www.openway.pl

O NAS

O nas

Firma „Open Way” działa na rynku telekomunikacyjnym od 2004 roku. Powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie społeczności lokalnej w usługi dostępu do Internetu. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, których pasją są nowe technologie, a w szczególności sieci telekomunikacyjne.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług. Nieustannie modernizujemy i rozbudowujemy naszą sieć, dzięki czemu możemy oferować szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Odbiorcami naszych usług są mieszkańcy i firmy z miejscowości na terenie gmin Władysławów, Krzymów, Kramsk i Tuliszków.
By skorzystać z naszej oferty nie muszą Państwo posiadać stacjonarnej linii telefonicznej. Ponadto, jeśli tylko znajdują się Państwo w zasięgu działania naszej sieci, będziemy w stanie uruchomić łącze oraz rozpocząć świadczenie usług w ciągu kilku dni roboczych.
Dysponujemy ponad 90 punktami dostępowymi oraz łączem symetrycznym (światłowodowym) do Internetu o nieograniczonej przepustowości co pozwala nam dostarczać usługi z prędkościami do 40 Mb/s bez żadnych limitów.
Kilkunastoletnie doświadczenie oraz zdobyte umiejętności podczas specjalistycznych kursów i szkoleń pozwalają nam również wykonywać usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy i administracji sieci telekomunikacyjnych

Logo OPEN WAY pion

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do współpracy!